در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تور شیراز گردی زمینی با قطار و اتوبوس و هوایی قیمت مناسب

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تور شیراز گردی از جمله تورهای پرطرفدار در فصل بهار می باشد. در تور شیراز گردی به بازدید از مکان های تاریخی و طبیعت زیبای شیراز پرداخته می شود.

شیراز را اینبار با تور شیراز گردی تجربه کنید

 

فصل بهار یکی از فصل های مناسب برای گردشگری در بسیاری از شهرهای ایران است. شاید شاخص ترین شهر در این بین، شیراز باشد که تور شیراز گردی آن بسیار مورد استقبال واقع می شود. شیراز با توجه به پیشینه ای که دارد و آثاری گران بها از تاریخ پرشکوه ایران، شاعران به نام و … از شهرهای مهم و شناخته شده در کل دنیا می باشد که هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری چه در داخل ایران و چه گردشگران خارجی می باشد. اگر شما هم قصد دارید به شهر شعر و ادب و تاریخ شیراز سفری داشته باشید می توانید همراه با میلی تور باشید و تور به شیراز مورد نظر خود را از پکیج پیشنهادی این موسسه انتخاب نمایید.

تصویر 1

آشنایی مختصری با شیراز

شیراز مرکز استان فارس، یکی از بزرگترین شهرهای ایران و از مهمترین شهرها در طول تاریخ ایران بوده و هست و نام شیراز با تخت جمشید و حافظ و سعدی عجین شده است که خود نشان دهنده عظمت و بزرگی و فرهنگ والای مردمان در این شهر تا به امروز بوده است. قدمت شیراز با توجه به لوح هایی که طی باستان شناسی به دست آمده است به بیش از 2000 سال پیش از میلاد برمیگردد و می توان گفت تمدنی 4000 ساله را این شهر همراه خود دارد.

تصویر 2

شیراز دارای آب و هوایی معتدل می باشد و بهترین فصل و زمان سفر به آن، بهار و اردیبهشت ماه می باشد. از جمله شهرهای شناخته شده استان فارس علاوه بر شیراز می توان به کازرون، فیروزآباد و … می باشد. شیراز دارای بناهای تاریخی ارزشمندی مانند تخت جمشید، مقبره کوروش، منطقه پاسارگاد، باغ ارم، بازار وکیل، آرامگاه سعدی و حافظ و شاهچراغ … می باشد. برای بازدید از این مناطق زیبا و ثبت خاطراتی شیرین می توانید تور شيراز گردي میلی تور را انتخاب نمایید و همراه ما باشید.

آشنایی با مکان های تاریخی شیراز در تور شیراز گردی

زمانی که صحبت از مکان تاریخی و باستانی در شهر شیراز می شود، ناخودآگاه ذهن ما به سمت تخت جمشید می رود و شاید برخی افراد تصور کنند که این آثار باستانی با شکوه تنها بناهای تاریخی این شهر باشد. اما همانطور که گفته شد، استان فارس قدمتی حدود 4000 ساله دارد پس بیش از این باید دارای آثاری ماندگار باشد. در ادامه به صورت اجمالی با این آثار آشنا می شوید و تور شیراز گردی خود را از همین جا آغاز خواهید کرد.

تصویر 3

منطقه باستانی پاسارگاد: این منطقه یادگار دوران هخامنشی و در نزدیکی شهر پاسارگاد می باشد که شامل آرامگاه کوروش، باغ پادشاهی، کاخ دروازه، کاخ اختصاصی، کاخ بار عام، آرامگاه کمبوجیه و … می باشد. قدمت این مجموعه بر اساس اسناد به بیش از 2500 سال می رسد.

تخت جمشید و نقش رستم: مشهورترین بنای تاریخی و یادگار عظمت حکومت هخامنشی در جلگه مرودشت می باشد که به دلیل حمله مغول ها و به آتش کشیدن آن و بسیاری عوامل طبیعی و عدم رسیدگی به این شکل باقی مانده است. کعبه زرتشت یکی از بناهای نقش رستم می باشد که قدمت آن به بیش از 2500 سال می رسد. نقش رجب نیز یکی از بناهای این منطقه می باشد که تاجگذاری اردشیر بابکان را به تصویر کشیده است.

دروازه قرآن: یکی از بناهای مهم و مختص شیراز می باشد که به دستور عضدالدوله دیلمی ساخته شد و توسط کریمخان زند بازسازی شد. در بالای این دروازه قرآنی تعبیه شده بود تا مسافرانی که از شهر خارج می شوند از زیر آن رد شوند.

بازار وکیل، ارگ کریم خانی، تخت طاووس یا شهر باستانی استخر، تل باکون، تل شقاء و … از دیگر مکان هایی است که در تور شیراز گردی می توانید از آنها دیدن نمایید. علاوه بر این مکان های تاریخی، شیراز دارای موزه ها و خانه موزه های بیشماری می باشد که حتما در تور شیراز گردی از آنها بازدید نمایید تا بیشتر با تاریخ نه تنها شیراز بلکه سرزمین ایران آشنا شوید.

بازدید از باغ های شیراز در تور شیراز گردی

شیراز یکی از معدود مکان هایی است که دارای باغ هایی زیبا می باشد که با معماری خاصی ساخته شده اند و شما می توانید علاوه بر قدم زدن در این باغ ها، معماری شگفت انگیز سازه های آن را نیز نظاره گر باشید. در ادامه با برخی از این باغ ها آشنا می شوید.

تصویر 4

باغ تخت شیراز یا باغ قراچه: این باغ در قرن پنجم هجری توسط اتابک قراچه بنا شده است و دارای ساختمانی نه طبقه می باشد.

باغ ارم: از مشهورترین و شناخته شده ترین باغ های شیراز می باشد که دارای چند بنای تاریخی است و بخشی با عنوان باغ گیاه شناسی را نیز شامل می شود.

باغ دلگشا: یکی دیگر از معروفترین باغ های شیراز و ایران می باشد که قدمت آن به دوران ساسانی ها می رسد. درختان نارنج این باغ بسیار شهرت دارد که در اردیبهشت ماه عطر بهار نارنج را در سراسر باغ پراکنده می سازد.

باغ عفیف آباد یا گلشن، نارنجستان قوام، باغ جهان نما، باغ جنت و … از دیگر باغ های این شهر می باشد.

تور طبیعت گردی شیراز

یکی از بخش های هیجان انگیز هر سفری، بودن در دل طبیعت و بکر برای آرامش روان و جداشدن از ساختمان و سازه ها برای مدتی می باشد. بودن در طبیعت و تنفس هوایی فرح بخش برای همه امری ضروری می باشد. تور شیراز گردی میلی تور علاوه بر راهنمایی شما در بازدید از مناطق تاریخی، شما را با طبیعت زیبای این خطه از ایران نیز آشنا می کند. شما می توانید با انتخاب تور شیراز طبیعت گردی را نیز داشته باشید یا صرفا تور طبیعت شیراز را انتخاب نمایید. میلی تور این امکان را فراهم کرده است تا تور شیراز گردی مناسب خود را انتخاب نمایید.

تصویر 5

آشنایی با طبیعت شیراز در تور سفر شیراز

تور شیراز گردی میلی تور همانطور که گفته شد این فرصت را برای شما فراهم می آورد که در کنار بازدید از آثار تاریخی، طبیعت شیراز را نیز بشناسید. در ادامه با برخی از این مناطق آشنا خواهید شد.

تصویر 6

بهشت گمشده یا تنگ بستانک: این ناحیه در منطقه ای به مان کامفیروز واقع شده است که ناحیه کوهستانی همراه با پوشش جنگلی است و آب و هوایی بسیار خنک را در فصل تابستان دارد.

دشت ارژن: این منطقه حفاظت شده می باشد و دارای گونه های گیاهی و جانوری و پذیرای پرندگان مهاجر می باشد. فصل بهار این منطقه پر از شقایق می شود و آبشار این منطقه در زمستان یخ می زند که تصویری زیبا را نمایش می دهد.

دریاچه مهارلو: یکی از مناطق و محل زیست و پذیرای پرندگانی مانند فلامینگو می باشد.

آبشار مارگون، تنگ تیزاب، تنگ دم اسب، غار شاپور و … از دیگر مکان های قابل بازدید در تور شیراز گردی می باشد.

مدت زمان تور شیراز گردی

استان فارس منطقه ای است که برای بازدید از آن باید زمان گذاشت، اما میلی تور پکیج تور شیراز گردی منحصر به فردی دارد که با توجه به زمان خود می توانید یکی از تور چندروزه شیراز را انتخاب نمایید.

تصویر 7

تور شیراز سه روزه یا تور شیراز 3 شب یا تور 4 روزه شیراز که عمدتا به صورت تور شیراز 3 شب و 4 روز شناخته می شود.تور 5 روزه شیراز، تور شیراز یک هفته. همچنین میلی تور امکان تور 2 روزه شیراز و تور یک روزه شیراز گردی را برای افرادی که زمان کافی ندارند هم برپا کرده است. بنابراین به طور کلی شما می توانید با توجه به زمان خود تور شیراز یک روزه، تور 3 روزه شیراز، تور شیراز 4 روزه یا تور شیراز 5 روزه را انتخاب نمایید.

انواع تور شیراز گردی

تا به اینجا با مدت زمان تور شیراز آشنا شدید، اما این قبیل تورها خود به انواع مختلف تقسیم می شوند که می توان به تور شیراز لحظه آخری، تور شیراز فوری، تور شیراز چارتر، تور شیراز گردی ارزان، تور لاکچری شیراز اشاره داشت که در صورتی که به دنبال تور شیراز قیمت مناسب هم هستید، می توانید تورهای شیراز لحظه آخری را انتخاب نمایید و مطمئن باشید که تور شیراز خوب برگزار خواهد شد.

تصویر 8

آشنایی با نحوه حمل و نقل در تور شیراز

پکیج تور شیراز گردی میلی تور با توجه به مدت زمانی که شما در نظر دارید برای مثال تور 3 روز شیراز یا تور شیراز چهار روزه و … که در قسمت قبل بیان شد و نحوه رفت و آمد انتخابی شما، انتخاب هایی را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید بهترین تور ممکن و مناسب خود را انتخاب نمایید.

تصویر 9

از جمله تورهای پیشنهادی میل تور به شما استفاده از تور شیراز زمینی با قطار، تور شیراز زمینی با اتوبوس، تور شیراز هوایی یا اختصاصا تور شیراز 3 روزه هوایی می باشد که با توجه به مسیری طولانی که از تهران تا شیراز وجود دارد، برای داشتن سفری ارزانتر پیشنهاد میلی تور استفاده از تور شیراز لحظه اخر همراه با تور شیراز با قطار می باشد که هم سفری راحت و هم ارزان تر خواهید داشت.

 

 

 

هزینه تور کویر مرنجاب, تور دو روزه دریاچه الیمالات, تور جنگل ابر سمنان, تور های گردشگری جنگل ابر, تور کویر ابیانه, تور ایرانگردی اسالم, تور باداب سورت دریاچه الندان, تور تبریز 4 روزه, تور طبیعت گردی تنگه واشی, تور های تنگه واشی, پکیج تور تهرانگردی, تور رامسر تهران, تور به سرعین, تور شمال پنج روزه,تور جدید شمال, تور شیراز خوب,تور شیراز زمینی, تور یک روزه به نمک آبرود,تور یک روزه نمک آبرود تخفیف, تور تهران به ماسوله, تور 1 روزه ماسوله, لیست تور ماسال,نرخ تور ماسال, تور به لرستان,تور لرستان گردی با قطار, تور لحظه آخری چارتر مشهد, قیمت تور کیش با هتل,قیمت تور کیش قطار, هزینه ی تورهای کیش, تور کیش چارتری, ثبت نام تور لحظه آخری کیش,تور لحظه آخری برای کیش, مجری مستقیم تور کیش از تهران, تور 5 روز کیش, ,تور کیش چهار شب, تور کیش دو روزه, قیمت تور کیش سه شب, تور کیش با هتل و غذا, تور کیش یک روزه, تور کیش در هتل داریوش, تور 6 روز کیش, قیمت تور غواصی کیش, تور کیش یه هفته, تور یک روزه قطار پل ورسک, تور یک روزه چابکسر, تور یک روزه خمده, تور سمنان گردی, تورهای یک روزه طبیعت, تور دو روزه کویر گردی, تور فومن, تور های گرگان گردی, تور یک روزه در زمستان, تور های طبیعت گردی اراک, تور یک روزه اصفهان, تورهای اطراف تهران, تور افرود با ماشین شخصی, تور خوزستان ارزان, تور خوزستان طبیعت, تور مسافرتی خوزستان, تور تهران ساری, تورهای شهر ساری, تور چارتر تهران قشم, تور قشم زميني از تهران, تور قشم با هواپیما تور قشم قطار, تور قشم جزیره هرمز, تور قشم لحظه, تور قشم نوروز, تور یکروزه قشم گردی, تور 5 روزه قشم, قیمت تور قشم هتل 5 ستاره, تور 6 روزه قشم, تور قشم یک هفته, تور 4 روزه قشم, تور 3 شب قشم, تور دو روزه جنگل گیسوم, تور یکروزه جنگل راش, تور یک روزه در چالوس, تور یک روزه لاله های واژگون خوانسار, مجری مستقیم تور مشهد زمینی, تور مشهد چهار شب, تور مشهد سه شب, تور 1 روزه مشهد, تور 6 روزه مشهد, تور 5 روزه مشهد هوایی, تور مشهد یک هفته ای, تور 2 روزه از مشهد, تور مشهد برای عید, تور جزیره قشم,تور قشم خوب, تور طبیعت گردی طبس, تور طبیعت گردی کرج, تور طبیعت گردی با دوچرخه, تور 2 روزه غار علیصدر, تور سفر به فیلبند, تور 1 روزه قزوین, تور های قلعه رودخان, ثبت نام تورهای یک روزه, تور همدان تهران, تور گروهی همدان, ثبت نام تور محلات, تور های گیلان گردی, تور گردشگری به گلستان, هزینه تور گلستان, تور گلابگیری کاشان یکروزه, تور های کویر یزد, تور به یزد,تور یزد تهران, تورهای یک روزه یزد, تور کویر مصر 1 روزه,تور کویر مصر 3 روزه, تور کردستان با قیمت, تور لوکس کاشان,تور هوایی کاشان, تورهای قم گردی, تور مشهد هتل 5 ستاره, تور قیمت مناسب مشهد, قیمت تور مشهد هوایی لحظه آخری, تور لحظه آخری پرواز از مشهد, تور زیارتی جمکران, تورهای شهر جلفا, تور یک روزه دریاچه حوض سلطان, تور یک روزه دریاچه چورت, تور یک روزه دریاچه ارواح, تور پيست ديزين, تور اسکی یک روزه دیزین, تور یک روزه رشت,تور یک روزه رشت با قطار, خرید تور رفتینگ, تور های رفتینگ, تور رفتینگ در زاینده رود, تور مرداب سراوان رشت, تور سفر به سوادکوه, تورهای 2 روزه شمال, تور غار کتله خور زنجان, قیمت تور مشهد زمینی از تهران, تور یک روزه بانه, تور های برغان, تور یک روزه بهشت گمشده, تور طبیعت گردی بوشهر, تور پلنگ دره, تورهای یک روزه پنج شنبه, تور پولادكف, تور 1 روزه شکر آب , تور چشمه آب گرم محلات, تور آب گرم, تور بابل گردی, تور باغ بهادران, تور های یک روزه جنگل, تور یک روزه جنگل الیمستان, تور گردشگری ترکمن صحرا, تورهای تبریز به جلفا,تور یک روزه تبریز جلفا, تنگه دار تور یک روزه,تور تنگه دار, تور چالدره جنگل دوهزار وسه هزار, تور یک روزه دشت هویج, تورهای گردشگری رشت, تور یک روزه زنجان گردی, تور یوش بلده, تور 1 روزه یوش, تور یک روزه در زمستان, تور یک روزه چهارشنبه سوری, تور پنجشنبه ها, تورهای یک روزه پاییز, تور دو روزه تخت جمشید , تور جنگل مرسی سی, لیست تور یک روزه لواسانات, تور جزیره لفور,تور یک روزه جنگل لفور, تور لرستان دریاچه گهر, تور مسافرتی لاویج, تور صحرانوردی یزد,تور صحرا گردی یزد, قیمت تور کویر ورزنه, تور کویر ابوزید, تورهای کردان, تور كاراكال, تور قم با قطار,تور قم با اتوبوس, قیمت جدید تور مشهد, تور مشهد هوایی, تور دو روزه با قطار, تور دو روزه بندرعباس, تور یک روزه ویسادار, تورهای موتور سواری, تور یک روزه دره خزینه لرستان , تور آبشار بیشه لرستان, تور دره شیرز لرستان, تورهای یک روزه لاهیجان, تور یک روزه لاسم, تور یک روزه غار دانیال, تور غار چال نخجیر و معبد خورهه, تور غار رودافشان, تور یک روزه غار گل زرد, تور غار یخ مراد, تور غواصی فیروزکوه,تور زرین دشت فیروزکوه, تور یک روزه سیبان دره, تورهای پاییزی شمال, شهر زیر زمینی اویی تور, تور قلعه بابک خرمدین, تور آبگرم رینه,تور یک روزه رینه,تور دو روزه رینه,تور ابگرم رینه,تورهای یک روزه رینه, تور دو سه روزه, تور چمخاله, تور دریاچه حلیمه جان, تور رفتینگ کرج, تور زواره اردستان, تور یک روزه غارنوردی, تور تهران به بانه, تور برغان کرج, تور بهشت گمشده, تورهای بوشهر گردی, تور پلنگ دره مازندران, تور یک روزه پنج شنبه, تور پولادکف سپیدان, تور شکرآب, تور آبگرم محلات, تور یکروزه آبگرم, تور طبیعت گردی بابل, تور یک روزه باغ بهادران, تور یک روزه جنگل, تور یک روزه جنگل الیمستان,

  ثبت آگهی رایگان
<