در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای گردشگری و تفریحی یک روزه و دو روزه با قطار

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

در تورهای یک روزه با قطار می توانید به هر منطقه از ایران که علاقه دارید سفر نمایید. در تورهای یک روزه با قطار لذت یک سفر ناب را تجربه نماییید.

در تورهای یک روزه با قطار لذت یک سفر شیرین را تجربه نمایید

 

سفر با قطار جذابیت خاصی دارد که هر گردشگر علاقمند است آن را  تجربه نماید. البته تورهای یک روزه با قطار از لذت بی نهایتی برخوردار است که در صورت یک بار استفاده حتما مشتری دائم آن خواهید شد. در این مقاله با انواع تورهای گردشگری با قطار بیشتر آشنا خواهیم شد.

تورهای یک روزه با قطار

مسافرت با قطار دارای زیبایی خاص و منحصر به فردی است که هر  مسافری را مجذوب خود می نماید.  البته اگر این سفر یک تور دو روزه با قطار و یا تور گردشگری یک روزه با قطار باشد زیبایی سفر بیشتر می شود. البته به علت محدودیت در زمان تورهای یک روزه با قطار امکان سفرهای دور در این تور نیست و بیشتر این سفرها را سفر به شمال کشور و یا منطقه های نزدیک تر تشکیل می دهد. اما همین سفرهای یک روزه در این تورها افراد را با نشاط و سرزنده می نماید.

تصویر 1

تورهای یک روزه با قطار به منطقه شمال  ایران

معمولا تورهای یک روزه با قطار از صبح زود آغاز و تا کمی مانده تا نیمه شب به پایان می رسد. اما لذت بی پایان این مسافرت تا سال ها در ذهن و یاد شما باقی خواهد ماند. در تور یک روزه با قطار از مناطق مختلف عبور کرده و زیبایی بی نهایت آن را از نزدیک حس خواهید نمود. کویر با چشم اندازی فوق العاده، عبور از معادن نمک منطقه، دیدار از تپه هایی که نام مریخی بر آن گذاشته شده است، رودخانه حبله رود و باغات میوه سیمین دشت و زرین دشت، روستای کبوتر دره با نام زیبایش، جستجوی آرامشی بی پایان در چشمه های روستای شورآب و خرید از مردمانی مهربان و دوست داشتنی از بازارچه سنتی منطقه، گردنه گدوک با ابهت بی نظیر خود، عبور از پل تاریخی ورسک با گذر از تاریخ پرشکوه ایران، لذت ناب تماشای غار اسپهبد خورشید، گردشی دلنواز در جنگل شیرگاه و هیرکانی از جمله لذت هایی است که در این تور با شما همراه می شود.

تصویر 2

تور دو روزه با قطار

برعکس تورهای یک روزه با قطار در این تورها زمان بیشتر برای گردش و تفریح وجود دارد و فرصت بازدید از مناطق بیشتری برای افراد شرکت کننده در این تورها موجود است. زمان در هنگام سفر از مهمترین عناصری است که باید به آن توجه شود. در این تورها می توانید به مسافت دورتری سفر نمایید و لحظات بیشتری را در کنار خانواده و یا دوستان خود سپری نمایید. با انتخاب قطار به عنوان وسیله سفر زودتر و راحت تر به مقصد می رسید و زمان بیشتر برای لذت بردن از سفر خود دارید.

تصویر 3

تورهای گردشی با میلی تور

توجه به نوع تور انتخابی و آژانس های برگزار کننده این نوع تورهای یک روزه با قطار باعث می شود تا سفر زیباتر و به یادماندنی تری داشته باشید. امروزه شرکت های گردشگری زیادی اقدام به برگزاری تورهای گردشی یک و یا دو روزه با قطار می نمایند. اما توجه به امکانات تور و همینطور هزینه این تورها در انتخاب شما تاثیر زیادی دارد. میلی تور برگزار کننده تورهای یک روزه با قطار به اقصی نقاط کشور یکی از بزرگترین آژانس های گردشی در این زمینه است. از جمله تورهای یک روزه با قطار میلی تور می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • تور کاشان گردی: در این تور از شهرهای زیر زمینی، خانه طباطبائی ها و باغ فین دیدن می کنید.
  • تور همدان گردی: در این تور نیز از سنگ نگاره های هخامنشی، مقبره بابا طاهر و ابوعلی سینا، شهر هگمتانه و مجموعه گنجنامه دیدن خواهید نمود.
  • تور قزوین گردی: این استان برای تمام فصول تورهای گردشی را به سوی خود جذب می نماید در این تورها می توانید از حمام قجر، دروازه تهران، مسجد عتیق، کاروانسرای سعدالسلطنه و بسیاری مکان های دیگر دیدن کنید.
  • تور زنجان گردی: زنجان یک استان زیبا با طبیعت بکر و ناب است در تورهای یک روزه با قطار به این شهر می توانید از موزه مردان نمکی، رختشویخانه و بزرگترین گنبد خشتی دنیا دیدن کنید.

تصویر 4

هر کدام از این تورها را که انتخاب نمایید می توانید به راحتی یک سفر خاطره انگیز برای خود و همراهان خود در یک روز عالی رقم بزنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام لطفا تماس بگیرید.

  ثبت آگهی رایگان
<