در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای گردشگری تخت جمشید و پاسارگاد شیراز با قیمت مناسب

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تور تخت جمشید و پاسارگاد، یکی از متفاوت ترین تورهای تفریحی است. در تور تخت جمشید و پاسارگاد، با این منطقه تاریخی و بسیار زیبا آشنا شوید.

معرفی بهترین تور تخت جمشید و پاسارگاد

 

شیراز از دیدنی ترین شهرهای ایران است که هر ساله میزبان مهمانان بسیاری از سراسر دنیا می باشد. تخت جمشید و پاسارگاد از دیدنی ترین و معروف ترین مناطق دیدنی شهر شیراز است که شما می توانید با تور تخت جمشید و پاسارگاد به صورت یک روزه به این منطقه سفر کنید. شما باید شکوه تخت جمشید و پاسارگاد را از نزدیک ببینید.

تخت جمشید کجاست؟

تخت جمشید بدون شک یکی از باشکوه ترین و قدیمی ترین بناهای باستانی در ایران است که در شهر شعر و ادب، یعنی شیراز واقع شده است. این بنای تاریخی، بیش از صد و بیست و پنج هزار متر مربع مساحت دارد و در زمان هخامنشیان و به دستور داریوش، شاه هخامنش ساخته شده است. تخت جمشید علاوه بر ایران، در سراسر دنیا شناخته شده است و با آن کاخ ها، مجسمه ها و دیوار نوشته ها و لوح هایی که بر روی این دیوارها نقش بسته اند، زیبایی اش دو چندان شده است. با آنکه در زمان حمله اسکندر مقدونی به این منطقه، قسمت زیادی از تخت جمشید از بین رفت، اما هنوز هم شکوه و زیبایی این بنا، زبانزد و چشم گیر است. افرادی که تابحال موفق نشده اند تا از این بنای باشکوه دیدن کنند می توانند با تور تخت جمشید و پاسارگاد، از این بنای باشکوه دیدن کنند. تور تخت جمشید و پاسارگاد از شیراز را می توانید با میلی تور تجربه کنید. برای رزرو تور یک روزه تخت جمشید و پاسارگاد از شیراز، می توانید با میلی تور در ارتباط باشید و یک سفر یک روزه هیجان انگیز به شهر شعر و ادب داشته باشید.

تصویر1

پاسارگاد کجاست؟

مجموعه باستانی و با شکوه پاسارگاد، یکی از عظیم ترین بناهای تاریخی شهر شیراز است که از زمان هخامنشیان در این شهر به یادگار مانده است. این مجموعه از بناهایی همچون مسجد پاسارگاد، کاخ دروازه، کاخ اختصاصی، کاخ بار عام، آرامگاه کمبوجیه، دو کوشک، باغ پادشاهی پاسارگاد و آب نماهای باغ شاهی، تشکیل شده است. اما هیچ کدام از این بناها، به اندازه آرامگاه کوروش کبیر که در این منطقه قرار گرفته است، اهمیت ندارد. معماری این مجموعه نیز بسیار دیدنی و جذاب است که شما می توانید قدمت این بنای تاریخی را از روی همین معماری بی نظیرش، حدس بزنید. دیدن جلال و شکوه پاسارگاد از نزدیک، لطف دیگری دارد که با تور تخت جمشید و پاسارگاد برای شما میسر شده است.

تصویر2

سفر به شیراز با تور تخت جمشید و پاسارگاد

اگر تا بحال سفری به شهر شیراز نداشته اید، بهترین فرصت سفر به این شهر و دیدن دو بنای تخت جمشید و پاسارگاد، تور یک روزه تخت جمشید و پاسارگاد است که شما می توانید سفری کوتاه مدت و عالی به این منطقه داشته باشید. قطعا هر ایرانی حتی یکبار هم که شده باید از تخت جمشید و پاسارگاد دیدن نماید و با فرهنگ و پیشینه ایرانیان بیشتر آشنا شود. این سفر یک روزه می تواند خستگی تمام کارهای روزانه شما را از تن به در کرده و حس و حال شما را عوض کند. برای اطلاع یافتن جزئیات تور تخت جمشید و پاسارگاد، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با میلی تور، سفری آسان و دوست داشتنی به شهر شیراز را تجربه کنید.

تصویر3

چرا باید تور تخت جمشید و پاسارگاد را انتخاب کنیم؟

شهر شیراز آنقدر زیبا و دوست داشتنی است که باید یکبار هم که شده از این شهر و جاذبه های گردشگریش دیدن نمایید. تخت جمشید و پاسارگاد نیز از مهمترین و معروف ترین دیدنی های شیراز است که به نوعی نمایانگر فرهنگ ایرانیان است. بنابراین باید این دو بنا را حتما ببینید و پی به شکوه و فرهنگ ایرانیان باستان نمایید. سفر با تور تخت جمشید و پاسارگاد به این مناطق می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. تور لیدرهای این سفر یک روزه و کوتاه می تواند توضیحاتی را در مورد این بناها به مسافران ارائه نمایند تا مسافران علاوه بر دیدن این بناها، اطلاعات مفیدی در این زمینه نیز کسب کنند.

 

  ثبت آگهی رایگان
<