در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای طبیعت گردی و تفریحی لرستان گردی یک روزه و دو روزه و سه روزه

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تور لرستان فرصتی مناسب برای لذت بردن از دیدنی ها و طبیعت بکر این منطقه است. تور لرستان در میلی تور از تهران و کرج امکانپذیر بوده و با قطار می باشد.

تور لرستان از تهران و کرج با قطار

 

سفر به شهر آبشارهای دورود، دره خزینه پل دختر، بناهای تاریخی بروجرد و تماشای طبیعت بکر دیگر شهرهای لرستان با تور لرستان می تواند لذت بیشتری داشته باشد. زیرا در گشت و گذار شهرهای لرستان یک تور گردشگری تجربه بیشتری داشته و می تواند بدون مشارکت مسافر هر نوع نیازی را در طی سفر برطرف نماید.  بدون شک شرکت در برخی از تورها مانند تور شیرز لرستان، تور ریلی لرستان، تور رفتینگ لرستان و بسیاری تورهای گردشگری لرستان می تواند لذت بیشتری داشته باشد زیرا گروهی سفر کردن به دل طبیعت لرستان حال و هوای دیگری دارد.

تور لرستان گردی

لرستان از جمله شهرهای کوهستانی ایران است که به دلیل داشتن آب و هوایی چهار فصل و مساعد، سرشار از مناظر طبیعی و آبشارهای خروشانی است که سفر به هر نقطه ای از لرستان می تواند جزء خاطره انگیزترین سفرها برای شما باشد. لرستان شهرهای بسیاری دارد که سفر به هر یک از این شهرها از خرم آباد که مرکز استان است گرفته تا بروجرد، پلدختر، کوهدشت و دورود و دیگر شهرهای لرستان همه می توانند دیدنی های فوق العاده ای را برای شما به نمایش بگذارند. تنها چیزی که در سفر به لرستان حائز اهمیت است انتخاب بهترین مکان های گردشگری و استفاده بهینه از زمان های در نظر گرفته در طی سفر به لرستان می باشد، از آنجایی که هر یک از جاذبه های تاریخی و گردشگری در مکان های خاصی از شهرهای لرستان است بنابراین پیدا کردن آدرس آنها و دانستن اطلاعات مفیدی در مورد هر یک از بناها، تهیه امکانات رفاهی در طی سفر می تواند مشکلاتی را برای شما به وجود آورد. پس به شما پیشنهاد می شود در سفر به لرستان تور مسافرتی در لرستان را انتخاب کنید.

 

تور به لرستان سرزمین آبشارها

تور سفر به لرستان سفر به شهر بلند آوازه هایی مانند عبدالحسین زرین کوب، شاعرانی همچون مهرداد اوستا و افراد بزرگی چون لوریس چکناواریان می باشد. تورهای تفریحی لرستان گشت و گذار را در کوچه های تاریخی بروجرد رفتن به تپه چغا، دیدن مسجد تاریخی امام، مسجد جامع، بازارهای محلی و بسیاری مکان دیدنی دیگر را مهیا می سازد. سفر کردن به طبیعت های بکر بروجرد مانند روستای ونایی و لذت بردن از کباب های مشهور بروجرد، تماشای رقص رودهای دورود و کوهدشت با تور لرستان یک روزه فرصت بسیار مناسبی برای هر شخصی خواهد بود. زیرا در سفرهای یک روزه بدون اقامت شبانه شما می توانید به هر شهری از لرستان سفر کنید و از نظر قیمت تورهای یک روزه ارزان ترین تورهای گردشگری به حساب می آیند. بنابراین با انتخاب تورهای یک روزه لرستان این امکان وجود دارد تا در هر فصلی از سال  با کمترین هزینه بارها به لرستان سفر کنید.

 

تور لرستان گردی با قطار

یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری تورهای داخلی لرستان است که به صورت تور زمینی لرستان اجرا می شود. بسیاری از آژانس های مسافرتی در تور گردشگری در لرستان از اتوبوس های توریستی استفاده می کنند. اما گاهی اوقات بنا به انتخاب برخی شهرهای لرستان که دارای ایستگاه راه آهن هستند مانند شهر دورود، تور دورود لرستان با قطار انجام می شود که سفر به شهر دورود و تماشای آبشار بیشه و دیدن درختان میوه های متنوع، آشنا شدن با عشایرهای غیور لر می تواند خاطره خوشی را در ذهن ها به یادگار بگذارد. در تور گردشگری دورود لرستان اقامتی خواهید داشت در کنار دریاچه گهر، بدون شک دیدن زیبایی های این دریاچه آرام با تور لرستان دریاچه گهر تجربه ای وصف نشدنی خواهد بود. به دلیل صعب العبور بودن مسیر آبشار بیشه انتخاب تورهای گردشگری دورود با قطار می تواند بهترین گزینه باشد. سفر به لرستان با قطار مزیت هایی دارد که لذت سفر به این استان خوش آب و هوا را دو چندان می کند.

 

تور لرستان خرم آباد

برای دیدن جاذبه های گردشگری شهر خرم آباد مانند قلعه قد برافراشته فلک الافلاک، دریاچه کیو، پارک صخره ای و بسیاری مکان های دیگر بسته به مبداء می توانید از تورهای مختلف مانند تور دو روزه لرستان، تور سه روزه لرستان و یا تور چند روزه لرستان استفاده کنید. البته با توجه به مسافتی که بین مبداء تا شهرهای مختلف لرستان وجود دارد مانند تور لرستان از تهران، تور لرستان از کرج و یا هر مکان دیگری از ایران مجریان تور می توانند شما را برای انتخاب مناسب ترین زمان برای بهترین گردش در شهرهای لرستان راهنمایی کنند. معمولا تورهای تابستانی لرستان و دیگر تورهای گردشگری لرستان در فصل پاییز، زمستان و بهار به صورت تکی و یا ترکیبی برگزار می شوند که تور 2 روزه لرستان و تور یک روزه لرستان  برای تور گردشگری لرستان به صورت تکی مناسب می باشد اما برای تور های لرستان به صورت ترکیبی اصولا تورهای چند روزه مناسب خواهند بود؛ زیرا گشت و گذار در چندین شهر از لرستان در فرصت های یکروزه و یا دو روزه نمی تواند امکان پذیر باشد چونکه مسافت های بین دو شهر زمانبر می باشد.

 

رزرو تور قطار لرستان

تور لرستان با قطار گردشگری آنچنان لذتی دارد که با کلام نمی توان آن را گفت؛ زیرا در تور گردشی لرستان با قطار در طول مسیر از محل هایی گذر می کنید که سرسبز و با طراوت بوده که در هر قسمتی از مناطق لرستان طوایف مختلف عشایر چادری را بر پا کرده اند و زیبایی بی نظیری را در دل کوه ها به وجود آورده اند. از طرفی تور لرستان قطار فرصتی را مهیا می سازد تا در کوتاهترین زمان با صرفه جویی در وقت، خود را به شهرهای پر جاذبه لرستان برسانید. جالب است بدانید تور گردشگری قطار لرستان می تواند مستقیما شما را به آبشار بیشه دورود برساند؛ زیرا یکی از ریل های قطار در نزدیکترین مکان به این آبشار خروشان قرار دارد. اما برخی از شهرهای لرستان به دلیل نداشتن ایستگاه های قطار نمی توانند جزء برنامه تور گردشگری لرستان با قطار قرار بگیرند. پس  تنها کافیست در زمان رزرو تور گردشگری لرستان تور قطاری لرستان را انتخاب کنید تا شهرهای ممکن برای شما قابل مشاهده شدن باشد.

 

تور طبیعت لرستان

جالب است بدانید در تورهای گردشگری لرستان تنها برنامه سفر گشت و گذار در خیابان و مکان های دیدنی شهرهای لرستان نیست بلکه در برخی از برنامه های تور تفریحی لرستان بنا به درخواست مسافر به طور مجزا ریل تور لرستان، تور رفتینگ لرستان و بسیاری برنامه های ورزشی دیگر اجرا خواهد شد. یکی از مهیج ترین تور تابستان لرستان تور دره خزینه لرستان، تور بیشه لرستان، تور دره شیرز لرستان، تور گهر لرستان و بسیاری گردشگری های دیگر خواهد بود. توجه داشته باشید در زمان رزرو تور گردشگری لرستان برنامه های سفر را قبل از ثبت نام در تور به طور کامل مورد بررسی قرار دهید تا در طی سفر در جریان برنامه ها و مکان های انتخابی تور مسافرتی قرار بگیرد. زیرا اجرای برنامه  تور های طبیعت گردی با تورهای گردشگری و مسافرتی با تورهای ورزشی در لرستان متفاوت خواهد بود.

 

تور لرستان هوایی

اگر متقاضی تورهای مسافرتی لرستان به صورت هوایی هستید بهتر است بدانید مقصد شما در ابتدا شهر خرم آباد خواهد بود زیرا در بین شهرهای مختلف لرستان تنها شهر خرم آباد دارای فرودگاه می باشد. پس چنانچه قصد سفر به شهر بروجرد، شهر دورود و شهرهایی به غیر از شهر خرم آباد هستید می بایست پس از سفر هوایی به صورت زمینی خود را به جاذبه های گردشگری دیگر شهرها برسانید که این می تواند هزینه تور لرستان را افزایش دهد. بنابراین خرید تور مسافرتی لرستان به صورت هوایی گران ترین تور گردشگری لرستان خواهد بود زیرا در سفرهای هوایی بلیط هواپیما ، بیمه مسافرتی و برخی هزینه ها در بالاترین نرخ قرار دارند که آژانس مسافرتی میلی تور سعی کرده با تخفیفات ویژه تور سفر به لرستان هوایی و دیگر شهرهای ایران را با ارزان ترین قیمت با انتخاب بهترین ایرلاین ها ارائه دهد.

 

قیمت تورهای لرستان گردی

انتخاب هر یک از گزینه های تور لرستان با توجه به فصل سفر، مدت زمان تور لرستان، محل رزرو شده برای اقامت، نوع وسیله سفر که زمینی باشد یا هوایی ، نحوه پذیرایی و شهر انتخاب شده در لرستان ، نوع بیمه مسافرتی و بسیاری عوامل دیگر می تواند نقش موثری در قیمت تور لرستان داشته باشد که میلی تور به عنوان یکی از مشهورترین شرکت های گردشگری در ایران سعی کرده تور لرستان خرم آباد و سفر به دیگر شهرهای پرآوازه لرستان را در کمترین هزینه و بیشترین امکانات رفاهی و تفریحی ارائه دهد. مجریان میلی تور با در نظر گرفتن لیدرهای محلی و با تجربه در سفر به لرستان قصد دارند تمامی جاذبه های یک شهر را با بیشترین اطلاعات در اختیار شما قرار دهند. میلی تور در تمامی سفرهای داخلی و خارجی بهترین برنامه گردشگری را با  بالاترین کیفیت و مرغوب ترین پذیرایی در هر وعده غذایی و میان وعده ها اجرا خواهد کرد.

 

 

قیمت تور یک روزه کویر مرنجاب, تور الیمالات تخفیف, قیمت تور جنگل ابر شاهرود,تور جنگل ابرو شاهرود, تور دو روزه کاشان ابیانه,تور ابیانه گردی, تور اسالم به خلخال, تورهای یک روزه باداب سورت, تور 1 روزه تبریز, قیمت تور یکروزه تنگه واشی,قیمت تور گردشگری تنگه واشی, تور تهرانگردی ارزان, تور رامسر از کرج, تور سرعین از تهران, تور شمال از کرج,تور شمال یک روزه, تور یک روزه شمال وسط هفته, تور شیراز گردی,تور شیراز با قطار, تور نمک آبرود دو روزه,تور نمک آبرود کرج, تور ماسوله از کرج, تور یک روزه ماسال,تور ییلاق ماسال, تور لرستان از تهران,تور لرستان با قطار, تور مشهد چارتر, قیمت تور کیش زمینی,قیمت تور یک روزه کیش,قیمت تور درجه یک کیش, تور کیش چارتر ارزان قیمت, تور کیش لحظه آخری, تور ویژه کیش لحظه آخری, تور 5 روزه کیش از تهران, تور 5 شب کیش, تور کیش 3 روزه قیمت, هزینه تور کیش 3 شب, تور کیش صبحانه ناهار شام, تور کیش یک شب, قیمت تور کیش در هتل داریوش, تور کیش 6 شب, تور کیش غواصی, تور کیش یه هفته, تور یک روزه پل ورسک, تور چابکسر, تور یک روزه به خمده, تور مسافرتی به سمنان, تورهای یک روزه طبیعت گردی کرج, تور های یک روزه کویر, تور مسافرتی فومن, تور طبیعت گردی از گرگان, تور یک روزه زمستان, تور های طبیعت گردی اراک, تور 1 روزه اصفهان, تور 5 روزه اصفهان, تور یک روزه اطراف تهران ارزان, تور آفرود طبیعت گردی, تور مسافرتی به خوزستان, تور یک روزه خوزستان, تور های خوزستان, تور داخلی ساری, تور های طبیعت گردی ساری, چارتر کننده تور قشم, تور گردشگری قشم از تهران, تور قشم هوایی, تور قشم ریلی, تور قشم هرمز, تور قشم لحظه آخری ارزان, تور قشم عید نوروز, تور 2 روزه قشم, تور قشم 5 روزه, تور قشم هتل 5 ستاره, تور 6 روزه قشم, تور قشم 7 روزه, تور قشم چهار روزه,تور قشم چهار شب, تور 3 روز قشم, تور گیسوم یک روزه, تور 1 روزه جنگل راش, تورهای گردشگری چالوس,تور طبیعت گردی چالوس, تور گردشگری خوانسار, تور 4 شب مشهد, قیمت تور مشهد 3 شب, تور یک روزه مشهد, تور 6 روزه مشهد, قیمت تور مشهد 5 روزه, تور مشهد 7 روزه, قیمت تور 2 روزه مشهد, قیمت تور مشهد برای عید نوروز, تور قشم با اتوبوس, تور های طبس, تور طبیعت گردی از کرج, تور طبیعت گردی یک روزه, تورهای علیصدر همدان, تور فیلبند یک روزه, تور اخر هفته فیلبند, تور یک روزه قزوین گردی, تور قلعه رودخان یک روزه, تور یک روزه ارزان, تور همدان با قطار, تور محلات از تهران, تور دو روزه گیلان گردی, تور گلستان با قطار, رزرو تور کویر یزد, هزینه تور گلاب گیری کاشان, تور یزد گردی, تور لوکس یزد, تور کویر مصر از کرج, تور کردستان سنندج, تور 2 روزه کاشان, تور زیارتی قم, مجری مستقیم تور مشهد ارزان قیمت, قیمت تور رفت و برگشت مشهد, تور لحظه آخری مشهد, تور مشهد لحظه آخری هوایی, تور جمکران از کرج, تور یک روزه جلفا, تور دریاچه حوض سلطان قم, تور دریاچه چورت و باداب سورت, تور یکروزه دریاچه ارواح, قیمت تور اسکی دیزین, رزرو تور پیست دیزین, تور رشت قطار,تور رشت قیمت, تورهای رفتینگ ایران, قیمت تور رفتینگ, تور سد زاینده رود, تور سراوان گیلان, تورهای گردشگری سوادکوه, تور 3 روزه شمال, تور یکروزه غار کتله خور, تور مشهد از تهران, تورهای مسافرتی بانه, تور های برغان, تور یک روزه بهشت گمشده, تور طبیعت گردی بوشهر, تور یکروزه پلنگ دره, تور یک روزه پنج شنبه ها, تور یک روزه پولادکف, تور آهار شکرآب, تور یک روزه آبگرم محلات, تور آب گرم, تور بابل گردی, تور باغ بهادران, قیمت تور یک روزه جنگل, تور جنگل الیمستان, تور ترکمن صحرا کلوت, تور تبریز جلفا, تور یکروزه مرداب هسل, تور جنگل دوهزار, تور یک روزه دشت هویج, تور رشت 3 روزه, تورهای یک روزه زنجان, تور یوش و بلده, تورهای یک روزه زمستانی, تور یک روزه چهارشنبه سوری, تور پنجشنبه ها, تورهای پاییزی,تور پاییزی, تور یک روزه تخت جمشید و پاسارگاد از شیراز, تور دو روزه جنگل راش,تور یک روزه جنگل مرسی سی, تور یک روزه لواسانات, تور لفور دو روزه, تور یک روزه دریاچه گهر , تور دو روزه دریاچه گهر لرستان, قیمت تور لاویج,تور یکروزه آبگرم لاویج, تور کویر گردی در یزد,تور دو روزه کویر یزد, تور کویر ورزنه اصفهان, قیمت تور کویر ابوزید آباد, تور های کردان,تور گردشگری کردان, تور کویر کاراکال در یزد,قیمت تور کویر کاراکال, تور قم زنجان,تور قم زمینی, هزینه ی تور مشهد, اخرین قیمت تور هوایی مشهد, قیمت تور پرواز مشهد, تور گردشگری یک روزه با قطار,تور بندرعباس, تور ویسادار, تور های موتور سواری, تور دو روزه دره خزینه لرستان, تور یک روزه بیشه لرستان, تور یک روزه دره شیرز لرستان, تور دو روزه لاهیجان, تور یک روزه لاسم, تور غار آبی دانیال, تور غار چال نخجیر و معبد خورهه, تور یکروزه غار رودافشان, تور یک روزه غار گل زرد, تور غار یخ مراد کرج, تور فیروزکوه با قطار, تور سیبان دره از کرج, تورهای پاییزی شمال, تور شهر زیرزمینی نوش آباد, تور قلعه بابک خرمدین, تور دشت سوسن ایذه, تور دشت هلن از تهران, تور رفتینگ جاده هراز, تور سه روزه زمینی, تور دونیم روزه, تور شمال چمخاله, تور یک روزه حلیمه جان, تورهای رفتینگ تهران, تور یک روزه زواره, تور غارنوردی, تور تهران بانه, قیمت تور برغان, تور به بهشت گمشده, تور طبیعت گردی بوشهر, تور یک روزه به پلنگ دره, تورهای یک روزه پنج شنبه, تور پیست اسکی پولادکف, تور آهار به شکرآب, تور چشمه آب گرم محلات, تور آب گرم, تور بابل گردی, تور باغ بهادران, تور های یک روزه جنگل, تور یک روزه جنگل الیمستان,

  ثبت آگهی رایگان
<