در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تور گردشگری دریاچه ارواح نوشهر مازندران یک روزه و چند روزه

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

دریاچه ارواح مازندران در روستای ملاکلا نوشهر قرار دارد. به منظور سفر به این منطقه بکر و دیدنی می توان از تور یک روزه دریاچه ارواح مازندران استفاده کرد.

تور یک روزه دریاچه ارواح مازندران

 

جاذبه های طبیعی چون دریاچه، جنگل و غار در هر شهر یا روستایی سبب می شود تا گردشگران زیادی برای بازدید از آنها به محل مورد نظر سفر کنند. دریاچه ارواح مازندران یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگری شهر نوشهر محسوب می شود که نام اصلی آن دریاچه (مَمرَز‌) ملا کلا می باشد و از این رو به دریاچه ارواح شهرت دارد که ظاهری مرموز دارد که درختان این منطقه بکر ظاهری خاص به این دریاچه بخشیده اند و صدای حیوانات مختلف سبب می شود تا لقب ارواح برازنده این منطقه باشد.

اگر شما هم جزو افرادی محسوب می شوید که به مناطق شگفت انگیز و خاص علاقه دارید و می خواهید یک روز را در آن سپری کنید، بدون شک تور یکروزه دریاچه ارواح یکی از بهترین گزینه های پیش رو شما به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی این منطقه و تور گردشگری متناسب با آن بپردازیم؛ پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

 

آشنایی با دریاچه ارواح مازندران

در روستای ملاکلا شهرستان نوشهر، دریاچه ای دیدنی و زیبا وجود دارد که درختان متنوعی با ظاهر خاص در آن وجود دارد و از فضای بکر و ساکت برخوردار بوده است که صدای حیوانات مختلف با هم ترکیب شده و فضایی دلهره انگیز را به وجود می آورد اما آنگونه که اهالی منطقه گفته اند اثری از ارواح در این منطقه دیده نشده است و احتمالا فقط بر اساس شنیده ها این لقب برای دریاچه مَمرَز‌ در نظر گرفته شده.

دریاچه ارواح مازندران یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگری شهرستان نوشهر محسوب می شود که هر ساله تورهای گردشگری زیادی به این منطقه بکر و دیدنی سفر می کنند. اگر می خواهید از راز و رمز این دریاچه با خبر شوید و دیدنی های آن را ببینید، می توانید از تور دریاچه ارواح نوشهر برای سفری یک روزه استفاده کنید.

 

 

دیدنی های دریاچه ارواح

اگر تصمیم گرفته اید تا سفری هیجان انگیز را تجربه کنید و به منطقه بکر بروید، بدون تردید دریاچه ارواح مازندران از بهترین گزینه ها به شمار می آید. با رفتن به این منطقه در ابتدا وجود درختان مرده و صدای ترکیبی حیوانات وحشی نظرتان را جلب خواهد کرد. هوای مه آلود منطقه در کار طبیعت مسحور کننده اطراف دریاچه، چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد و جلوه مناسبی برای علاقه مندان به هنر عکاسی فراهم می شود. در کنار دیدنی های طبیعی زیبا و منحصر به فرد دریاچه ارواح، می توانید در فاصله کمی از آن به پارک جنگلی سیستان دسترسی داشته باشید و گشت و گذاری را در این جنگل زیبا سپری کنید

 

بهترین زمان برای سفر به دریاچه ارواح مازندران

 

اگر عزم خود را جزم کرده اید که به منطقه زیبا و اعجاب انگیز دریاچه ارواح نوشهر مازندران سفری داشته باشید، می توانید از خدمات موسسات فعال در زمینه تور یک روزه دریاچه ارواح بهره ببرید. حال مهمترین موضوع برای سفر به انتخاب بهترین زمان مناسب بر می گردد. دریاچه ارواح مازندران دارای مسیر دسترسی خاکی و جنگلی می باشد و بهترین زمان برای رفتن به این منطقه، اواسط بهار تا اواسط پاییز می باشد. همچنین سعی کنید تا میزان بارندگی منطقه در چند روز قبل و روز سفر را به طور دقیق چک کنید تا گرفتار شرایط نامناسب منطقه نشوید.

 

وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای سفر به دریاچه ارواح

افرادی که قصد دارند به صورت شخصی با خودرو به این منطقه سفر کنند باید کلیه تجهیزات خودرو برای فصل مورد نظر را به همراه وسایل ایمنی و خوراکی به همراه داشته باشند. حال اگر قصد دارید با تور دریاچه ارواح مازندران سفری یکروزه را تجربه کنید، باید وسایل و تجهیزات زیر را به همراه داشته باشید:

  • پانچو یا بارانی
  • کفش مناسب سفر
  • لباس اضافی
  • ظروف یکبار مصرف
  • آب آشامیدنی
  • غذاهای سبک و قابل حمل
  • و…

بنابراین با در نظر گرفتن نکات ایمنی و اطلاعات منطقه سعی کنید تا سفری خاطره انگیز به دل طبیعت را تجربه کنید و با مشکل مواجه نشوید.

 

  ثبت آگهی رایگان
<