در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای یک روزه چهار شنبه سوری با قیمت مناسب و ارزان

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تور چهارشنبه سوری میلی تور برای آخرین شب چهارشنبه سال برنامه ریزی شده است. با تور چهارشنبه سوری میلی تور بهترین خاطرات را رقم بزنید.

تور چهارشنبه سوری میلی تور را از دست ندهید

 

تور چهارشنبه سوری میلی تور  برای لذت بردن از آخرین شب چهارشنبه سال برنامه ریزی شده تا همه با هم آغاز سال نو را جشن بگیریم و خاطره ای خوش را از سال قدیمی همراه ببریم. در تور یک روزه چهارشنبه سوری می خواهیم شادی کرده و از روی آتش بپریم و چند ساعتی تمامی استرس های کاری و شهری را از خودمان دور کنیم. اگر برای ثبت نام این برنامه، کنجکاو شدید، در ادامه با ما همراه شوید.

(عکس شماره 1)

معرفی تور چهارشنبه سوری میلی تور

امسال تورهای یک روزه چهارشنبه سوری میلی تور برای شما برنامه ای خاص دارد. این برنامه ها همراه با تمام رسوم زیبای چهارشنبه سوری مانند از آتش پریدن، شادی و موسیقی، فال کوزه و حافظ خوانی، پذیرایی با آجیل شب عید و دیگر برنامه های خاطره انگیز است.

تور چهارشنبه سوری میلی تور در طیف قیمت های متفاوت و امکانات متنوع برای همه سلیقه ها برگزار می شود. به این ترتیب می توانید همراه دوستان یا خانواده در برنامه ما شرکت کرده و از آخرین شب سال خاطراتی خوش را همراه ببرید.

(عکس شماره 2)

تور یک روزه کویر چهارشنبه سوری

یکی از برنامه های تور چهارشنبه سوری میلی تور، کویر است. اگر می خواهید متفاوت ترین چهارشنبه سوری را تجربه کنید، این برنامه برای شماست. ما بعد از رسیدن به مقصد ساعتی را برای استراحت گردشگران و مهمانان اختصاص داده ایم، تا در این فاصله آتش چهارشنبه سوری را بپا کنیم.

بعد از برپایی آتش همگی به دور آن جمع شده و برنامه شروع می شود. می خواهیم حسابی از روی آتش بپریم و به دور آن بنشینیم، شعر بخوانیم و خاطره تعریف کنیم.

پذیرایی تور چهارشنبه سوری میلی تور

بدون شک بخش زیادی از پذیرایی تور چهارشنبه سوری میلی تور بر اساس سنت های این جشن باستانی است.  البته گردشگران عزیز و مهمانان می توانند وعده غذایی همراه داشته یا در صورت تمایل با تور همراه شوند. میلی تور هم بر اساس سنت های کهن با آجیل شب عید از مهمانان پذیرایی کرده و این آجیل خوری را در صورت تمایل گردشگران با حافظ خوانی و شعرخوانی ادامه می دهد.

پریدن از روی آتش

تور چهارشنبه سوری میلی تور با برنامه ریزی در مقاصد مشخص انجام می شود. در نتیجه چه در کویر چه در جای دیگری باشیم، از قبل تمهیدات آتش افروزی را آماده کردیم. می خواهیم در فضایی امن آتشی مناسب را فراهم کنیم تا همه مهمانان با هر سن و توانایی که دارند، بتوانند از روی آتش بپرند.

(عکس شماره 3)

قیمت های متنوع تورهای چهارشنبه سوری

همانطوری که می دانید قیمت تور های یک روزه چهارشنبه سوری بر اساس خدمات ارائه شده، مشخص می شود. بر همین اساس تمام برنامه های میلی تور با حضور لیدر متخصص و حرفه ای است که نکات مهم را به شما گوشزد می کند. از سوی دیگر تور چهارشنبه سوری میلی تور برای همه سلیقه ها و هر سطحی از آمادگی بدنی قابل اجرا است.

اما شرایطی چون بعد مسافت و وسیله حمل و نقل همراه با امکانات تور مانند پذیرایی های متنوع و تعداد آن بر روی قیمت تاثیر گذار است. برهمین مبنا از میان انواع تور چهارشنبه سوری میلی تور ، تور کویر گران تر از بقیه است.

توجه به برخی نکات مهم 

همانطوری که می دانید، در اجرای هر تور حرف اول را ایمنی و حفظ انسجام گروه  می زند. در نتیجه برای لذت بردن از برنامه و البته حفظ مسائل مختلف لطفا به تمام نکاتی که تور لیدر متذکر می شود، توجه کنید. همچنین موارد زیر را توجه فرمایید:

-برای خودتان خوراکی و تنقلات همراه داشته باشید

-لباس مناسب فصل بپوشید

-حتما در موارد خاص با لیدر هماهنگ باشید و هر موردی را به او اطلاع دهید

-لوازم شخصی و داروهایتان را همراه بیاورید

-سر ساعت در محل مقرر برای حرکت آماده باشید

-از همراه داشتن نارنجک های خطرناک جدا خودداری کنید

لذت بردن از بهترین شب چهارشنبه سال 

تور چهارشنبه سوری میلی تور برای لذت بردن و شادی، رها کردن تنش های کاری آخر سال و استراحت بیشتر برنامه ریزی شده است. در صورت تمایل گردشگران و مهمانان می توانیم این مراسم را با شعر خواندن، فال کوزه و دیگر مراسم های سنتی این شب گرامی بداریم. در ادامه با برخی از آنها آشنا می شویم.

فال کوزه یکی از مراسم های قدیمی چهارشنبه سوری است که با تعدادی شعر و کوزه ای سفالی برگزار می شود. این شعرهای نوشته شده بر روی کاغذ را درون کوزه انداخته و آن را می چرخانیم. هر کس می تواند از شعرهای کوزه یکی را برداشته و آن شعر را برای وقایع سال آینده اش تفسیر کند.

از روی آتش پریدن و شعر خواندن نیز دیگر رسم این شب باستانی است که بدون شک در صدر برنامه های تور چهارشنبه سوری میلی تور قرار دارد و اجرا می شود. در آخر و پیش از بازگشت هم مراسم را با آتش بازی و عکاسی های خاطره انگیز به پایان می رسانیم.

در صورتی که برای شرکت در تور چهارشنبه سوری میلی تور تصمیم خود را گرفته اید، بهتر است همین حالا با دوستان و نزدیکان تماس گرفته و پیش از تکمیل ظرفیت با ما تماس بگیرید. می خواهیم این شب فراموش نشدنی و خاطره انگیز را با هم و در کنار هم با شادی تجربه کرده و از آن بی نهایت لذت ببریم.

  ثبت آگهی رایگان
<