در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای گردشگری و تفریحی ساحل ویسادار قیمت مناسب

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تور ویساداری میلی تور یکی از برنامه های طبیعت گردی است. تور ویساداری میلی تور برای لذت بردن از ساحل، طبیعت و آبشار ویساداری گیلان برنامه ریزی شده است

معرفی کامل برنامه های تور ویساداری میلی تور

 

تور ویساداری میلی تور یکی از برنامه ها برای گردش در گیلان زیبا است. اگر تا به حال این منطقه بکر و زیبا را ندیده اید، برای لذت بردن از آن با ما همراه شوید و یکی از طبیعت گردی های خوب و خاطره انگیز را در فضایی بی نهایت بکر و زیبا تجربه کنید.

(عکس شماره 1)

معرفی تور ویساداری میلی تور

تور ساحل ویسادار میلی تور یکی از برنامه هایی است که به مقصد رضوانشهر گیلان برنامه ریزی شده است. این ناحیه بکر و بی نهایت زیبا به دلیل ظاهر زیبا و خاصی که با دیواره های صخره ای آبشار شکل گرفته، معروف است. آبشار ویسادار علاوه بر شکل منحصر به فرد، سومین آبشار مرتفع گیلان است که به یکی از قطب های طبیعت گردی شمال کشور نیز تبدیل شده است. این آبشار دسترسی راحتی داشته و شامل تعداد زیادی آبشار فصلی و غیرفصلی است. در نتیجه یکی از بهترین فضاهای طبیعت گردی است که با دسترسی راحت موجب شده تا گردشگران با هر سطحی از فعالیت بدنی بتوانند از آن استفاده کنند.

موقعیت جغرافیایی آبشار ویساداری

تور ویساداری میلی تور به مقصد شهر رضوانشهر در شمال غربی استان گیلان برگزار می شود. این آبشار زیبا در میان سواحل دریای خزر و رشته کوه های سرسبز تالش واقع شده است و از هر دو طرف با جلگه ها و کوهستان های شمالی رسیده و به دریای خزر نیز راه دارد. جنوب منطقه ویساداری جنگل های سرسبز ماسال است و بر اساس همین موقعیت قرارگیری می توان آن را یکی از بکر ترین و سرسبز ترین مناطق گیلان دانست که بدون شک سفری خاطره انگیز را رقم خواهد شد.

پیشینه ناحیه جنگلی ویساداری

خوب است پیش از ثبت نام تور ویساداری میلی تور این نکته مهم را هم بدانید که ویسادار کلمه ای تالشی به معنای سایه درخت بید است. علت این نامگذاری این است که برای رسیدن به آبشار ویسادار شما باید از جاده ای جنگلی پر از درختان درخت بید سر به فلک کشیده عبور کنید. در تور یک روزه ویسادار تیم میلی تور 20 دقیقه بعد از حرکت در جنگل به آبشار می رسد، تا زمان کافی برای استراحت، صرف غذا و عکاسی را همه گردشگران داشته باشند.

(عکس شماره 2)

بهترین زمان سفر به ویساداری

اگر برای شرکت در تور ویسادار تصمیم خود را گرفته اید، ولی بهترین زمان سفر را نمی دانید، به برنامه ریزی میلی تور اعتماد کنید. البته تقریبا تمام ماه های سال برای سفر به گیلان، طرفداران خود را دارد ولی تور ویساداری میلی تور از فروردین تا اوایل آبان طرفداران بیشتری دارد. در این زمان سال ویسادار سرسبز ترین و بهترین روزها را دارد که می تواند به خاطراتی فوق العاده منجر شود. شما با هر توان بدنی می توانید از نیمه اول سال تور ویساداری میلی تور را ثبت نام کنید. همچنین اوایل پاییز نیز آب و هوایی فوق العاده با چشم انداز پاییزی دارد که با هوایی اندک خنک همراه شده است.

اگر تور ویساداری میلی تور را می خواهید در زمستان تجربه کنید، باید حتما لباس گرم، کافی و مناسب همراه داشته باشید. به دلیل بارش های منطقه، کفش کوه ضد آب داشته و بتوانید از پس سختی های مسیر برآیید. در نتیجه اگر آبشار ویساداری را برای زمستان انتخاب کردید، آمادگی جسمانی متوسطی هم مورد نیاز است تا بتوان ایمن و موفق مسیر را طی کرد. زمستان همراه با بوران ها و بارش های مداوم است و بسیاری از اوقات ممکن است به دلیل وضعیت جوی، برنامه جا به جا شود.

(عکس شماره 3)

امکانات و شرایط تور ویساداری میلی تور

تور ویساداری میلی تور با تور لیدر متخصص برگزار شده که محیط و مسیر را بلد است. در نتیجه حتما به تذکرات لیدر گوش داده و از مشاوره ها استفاده کنید. شما می توانید در وعده های غذایی با تور همراه باشید یا برای خودتان غذا بیاورید، ولی در هر دو صورت حتما تنقلات را همراه بیاورید. قیمت تور ویساداری میلی تور بر اساس نوع وسیله نقلیه و تعداد روزهای اقامت در محل مشخص شده، که می تواند متغیر باشد. در صورتی که برای تور ویساداری میلی تور می خواهید ثبت نام کنید، باید برخی از شرایط را رعایت کنید که به شرح زیر است:

– حتما داروهای شخصی و وسایل ضروری را همراه داشته باشید

– با توجه به فضای جنگل حتما علاوه بر لباس اضافه، لباس مناسب فصل نیز همراه بیاورید

– کفش مناسب را فراموش نکنید

فراموش نکنید که در برگزاری هر توری به ویژه در مناطق جنگلی، صعب العبور و آبشارها یکی از مسائل مهم و حیاتی ایمنی گروه است. در نتیجه برای ایمنی و انسجام بهتر گروه از تذکرات لیدر سرپیچی نکنید. میلی تور برای همه گردشگران اوقات خوشی را در این فضای بکر امیدوار است.

  ثبت آگهی رایگان
<