در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

آگهی های گروه تورهای تفریحی یک روزه پنج شنبه ها با قیمت مناسب

هیچ آگهی در این گروه ثبت نشده است

تورهای پنج شنبه از جمله تورهای گردشگری پرطرفدار و بسیار جذاب می باشند. تورهای پنج شنبه انواع متفاوتی داشته و در آژانس های مختلف برگزار می گردد.

آشنایی با انواع تورهای پنج شنبه

 

تورهای پنجشنبه از جمله تورهای بسیار پرطرفدار و مورد استقبال در تمامی آژانس ها و شرکت های مسافرتی است و در آخر هفته ها با امکانات مختلف برگزار می گردد. تورهای آخر هفته، تاثیر بسیار زیادی در رفع کسالت، خستگی و رخوت یک هفته کاری داشته و می تواند انرژی مضاعف و دوصد چندانی به گردشگران بدهد. معمولا تورهای پنج شنبه مربوط به گردشگری های طبیعت و کوهنوردی در فصول بهار و تابستان و گردشگری در روستاهای قدیمی و باستانی اطراف در فصول سرد سال می باشد.

تورهای پنج شنبه و جذابیت آنها

تورهای یک روزه پنجشنبه ها از جمله تورهای پر متقاضی و بسیار جذاب برای افراد اهل گردش و تنوع در یک آخر هفته کاری و پر مشغله است. تورهای یک روزه و گردشگری در طبیعت اطراف شهرها، تاثیر فراوانی بر کاهش خستگی، کسالت و انرژی بخشی مجدد به افراد شاغل داشته و می تواند آنها را برای شروع یک هفته بسیار پر انرژی و  متنوع آماده نماید. بحث گروه های سنی در تور پنجشنبه ها مطرح نبوده و حضور افراد از تمامی اقشار و گروه های سنی از اصلی ترین عامل جذابیت و استقبال از این تورها می باشد. همانطور که پیشتر ذکر گردید، طبیعت گردی و روستاگردی از اصلی ترین اهداف تورهای پنج شنبه و آخر هفته بوده و لذت دور هم بودن و طی کردن مسیرهای زیبا در حوالی شهر و منطقه مسکونی خود، یک تجربه تکرار نشدنی است.

(تصویر 1)

تورهای پنج شنبه و روستاگردی

بی شک روستاگردی تور های پنجشنبه تجربه ای منحصر به فرد از آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم ساکنین روستاهای اطراف شهر است. روستاها زیباترین، بکرترین و بی نظیر ترین طبیعت و آب و هوا را داشته و از جاذبه های طبیعی هر شهر به ویژه شهرهای توریستی به  شمار می آیند. روستاگردی برای گردشگران جذابیت فراوانی داشته و می تواند آنها را با آداب و رسوم و سنت های قدیمی ساکنین روستا آشنا نماید. غذاها و خوراکی های روستا از جمله بهترین و پرطرفدارترین بخش های روستاگردی بوده و از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. برخی از روستاهای کشور در اطراف بعضی از استان ها، ثبت ملی بوده و دارای آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیار جذاب و دیدنی می باشند. در کنار روستاگردی، طبیعت گردی های بهاره و تابستانه در تورهای پنج شنبه، لذتی بسیار تکرار نشدنی داشته و می تواند از گردش های خاطره ساز برای گردشگران تور آخر هفته محسوب گردد.

(تصویر 2)

بازدید از جاذبه های تاریخی اطراف شهر

تورهای یک روزه آخر هفته در اطراف استان تهران از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و امکان گردشگری در مکان های بکر، زیبا و طبیعی را برای گردشگران فراهم می آورد. روستاها، باغ ها و جاذبه های طبیعی و تاریخی اطراف تهران از مقاصد اصلی تورهای پنج شنبه بوده و تور یک روزه ماسوله، قلعه رودخان، الموت قزوین و سایر جاذبه های استان قزوین از اصلی ترین تورهای آخر هفته یک روزه برای ساکنین استان تهران هستند که بیشترین متقاضی را به خود اختصاص می دهند.

غار گردی و کویر گردی

گردشگری و تورهای یک روزه غار گردی نیز یک پیشنهاد عالی و شگفت انگیز برای دوستداران طبیعت و زیبایی های منحصر به فرد آن است. غار علیصدر، غار کتله خور و هزاران غار آبی و خشکی در مناطق مختلف کشور، هدف گردشگران تاریخ دوست بوده و تورهای غار گردی همواره از پرطرفدارترین تورهای یک روزه آخر هفته ها می باشند. گزینه دیگر به منظور گردشگری یک روزه، کویر گردی ها هستند که یک شب خاطره انگیز و تکرار نشدنی را برای افراد رقم زده و لذت مشاهده آسمان پر ستاره کویر را به گردشگران هدیه می نماید. کویرهای اطراف شهرهای مرکزی ایران پر از شگفتی و رمز و رازهای درونی بوده و گردش در آنها، پیشنهادی ویژه و تکرار نشدنی است. پیشنهاد می کنیم تورهای پنج شنبه و آخر هفته ها را در هر استانی که هستید از دست نداده و به منظور کسب انرژی مجدد برای شروع یک هفته کاری خوب و عالی در تورهای گردشگری آخر هفته شرکت نمایید.

  ثبت آگهی رایگان
<