در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

تور طبیعت گردی اراک با میلی تور

جمعه ۳ مرداد ۹۹ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره تور طبیعت گردی اراک با میلی تور

تور طبیعت گردی اراک با هزینه مناسب به مدت یک روز و یا بیشتر برای نوروز 99 توسط میلی تور برگزار می شود. تور طبیعت گردی اراک درجه سختی متوسط دارد.

تور طبیعت گردی اراک با میلی تور

 

تور طبیعت گردی اراک با میلی تور برای نوروز 99 برگزار می شود. اراک دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی است. در اراک می توانید از جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی دیدن کنید. تور طبیعت گردی اراک از یک تا چهار روز به صورت متنوع برای نوروز 99 برگزار می شود. در تور طبیعت گردی اراک می توانید روز به یاد ماندنی در کنار میلی تور تجربه کنید.

تور های طبیعت گردی اراک

تور طبیعت گردی اراک از جمله تور های طبیعت گردی یک روزه یا بیشتر است که برای نوروز 99 یک تور فوق العاده است. با توجه به برنامه ریزی لیدر تور می توانید از جاذبه های طبیعی چون تالاب میقان، غار سفید و هفتاد قله بازدید نمایید. تور های طبیعت گردی اراک معمولا درجه سختی متوسط دارند و برای افراد با بیماری خاص مناسب نیست. در این تور به گردشگران بیمه تعلق می گیرد.

تصویر 1

طبیعت گردی در اراک

هر ساله در فصل های بهار و تابستان طبیعت اراک مناظر فوق لاعاده زیبایی را به نمایش می گذارد. طبیعت گردی در اراک شامل بازدید از غار سفید خانی، تالاب میقان و هفتاد قله است.

– غار سفید : این غار دارای جاذبه های طبیعی چون چشمه ها، دودکش جن و همچنین غاری طویل است. گردشگران زیادی از این غار بازدید می کنند.

–  تالاب میقان: یکی از زیبا ترین جاذبه های اراک است که به دلیل داشتن آب و هوای معتدل در زمستان ها پرندگان زیادی به آنجا می آیند. در بهار و تابستان نیز مناظر باشکوهی را به نمایش می گذارد.

– هفتاد قله: یکی از مناظر طبیعی و زیبای اراک است که در آن انواع گونه های حیوانی، گیاهی وجود دارد و کوه ها و دشت های زیبایی را مشاهده می کنید.

چرا تور طبیعت گردی اراک

تور طبیعت گردی اراک از جمله تور های یک روزه است که مناسب برای تعطیلات نوروزی است. اگر می خواهید یک روز دلنشین را در اراک سپری کنید می توانید همراه میلی تور به بازدید از جاذبه های طبیعی اراک بپردازید.

اراک در نزدیکی استان تهران قرار دارد. استان اراک دارای جاذبه های فرهنگی و تاریخی متنوعی است بنابراین یک روز برای بازدید از تمامی جاذبه های شهر اراک کم است.

هزینه تور اراک

هزینه تور اراک با توجه به برنامه های لیدر و امکانات تور متفاوت است و به معیار هایی بستگی دارد. در تور اراک که به مدت یک روز برای طبیعت گردی برگزار می شود می توانید از جاذبه های طبیعی اراک بازدید کنید و توسط میلی تور پذیرایی شوید. تور طبیعت گردی اراک اغلب از صبح زود آغاز می شود و تا 23 شب ادامه دارد.

تور های لحظه آخری اراک با هزینه کمتر نیز ارائه می شود. در تور های لحظه آخری اراک با همان کیفیت و با قیمت کمتر می توانید از خدمات تور بهره مند شوید. برای تور طبیعت گردی در اراک نیاز به کفش و لباس مناسب است. پذیرایی از سوی میلی تور انجام می شود. مدارک شخصی و داروهای شخصی نیاز است.

چنانچه بخواهید هزینه تور اراک را استعلام بگیرید می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت با میلی تور تماس بگیرید. چنانچه برای رزرو تور دچار مشکل شدید با میلی تور تماس بگیرید. انتخاب روز های بیشتر برای تور اراک دارای شرایط خاصی است که برای اطلاع دقیق تر می توانید تماس خاصل نمایید.

بهترین زمان برای طبیعت گردی در اراک بهار و تابستان است. چرا که زیباترین مناظر و شکوفایی طبیعت را می توانید از نزدیک ببینید.

  ثبت آگهی رایگان