در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

بهترین زمان رزرو تور طبیعت گردی کویر مصر

دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره بهترین زمان رزرو تور طبیعت گردی کویر مصر

تور طبیعت گردی کویر مصر یکی از بهترین و بی نظیرترین تورهای موجود می باشد. برای رزرو تور طبیعت گردی کویر مصر هم اکنون اقدام نمایید.

بهترین زمان رزرو تور طبیعت گردی کویر مصر

 

تور طبیعت گردی کویر مصر یکی از پرفروش ترین تورهای داخلی بوده و هرساله از اقصی نقاط کشور به این منطقه برگزار می شود خدمات و امکانات تور کویر مصر طبس با توجه به تقاضای مسافران در انواع مختلفی ارائه می شود.

تور طبیعت گردی کویر مصر

ایران یکی از خوش آب و هواترین کشورهای خاورمیانه بوده و دارای چهارفصل اصلی می باشد که در سفر به هرنقاط از این کشور می توان جلوه های طبیعی با مناطق بارانی، سرد و خشک و معتدل را مشاهده نمود. کویر مصر ایران که یکی از جاذبه های بی نظیر در فاصله 45 کیلومتری شهر جندق استان اصفهان واقع شده است از محبوب ترین و پرطرفدارترین دیدنی های کشورمان به شمار می رود. روستای کویری با داشتن 120 نفر جمعیت و چشم اندازهای منحصر بفردی که دارا می باشد از جذابترین و رویایی ترین جاذبه های تفریحی و گردشگری در استان اصفهان به شمار می رود. تورهای کویر مصر در سال های اخیر از جمله پرفروش ترین و پرتقاضاترین تورهای مسافرتی داخلی بوده و گردشگران بسیاری علاقه مند و مشتاق سفر و بازدید از این منطقه زیبای کشورمان هستند. تور طبیعت گردی کویر مصر در انواع مختلفی برگزار می شود که تور کویر مصر 3 روزه و تور یکروزه از پرتقاضاترین تورهای مسافرتی می باشد  زیبایی کویر مصر تا حدی می باشد که مسافران و گردشگران حاضر به دل کندن از این مکان نخواهند بود و هرچند روز که در این روستا اقامت داشته باشند تشنه ی زیبایی های وصف نشدنی کویر مصرف می باشند. تپه های ماسه ای زرد رنگ از خیره کننده ترین بخش های جذاب این مکان تفریحی و توریستی بوده و گردشگران برای پیاده روی بر روی ماسه های این منطقه باید با پای برهنه گام بردارند چرا که ماسه های کویر بسیار نرم و صاف بوده و قدم برداشتن با پای برهنه در بر روی ماسه ها حس خاص و تجربه بی نظیری را به دنبال خواهد داشت.

تصویر 1

رزرو تور کویر مصر

گردشگران و مسافرانی که قصد خرید تور کویر مصر 1 روزه را دارند می توانند از وب سایت میلی تور اقدام نموده و در کوتاهترین مدت زمان بلیط خود را تهیه کنند. تورهای مسافرتی ارائه شده در میلی تور با بهترین امکانات و با قیمت بسیار مناسبی که داراست از پرفروش ترین تورهای برگزاری به این منطقه می باشد.

تصویر 2

تور کویر مصر قیمت

مسافران و گردشگران با شرکت در  تور کویر مصر یک روزه  می توانند به تماشای تپه های زرد رنگ بی انتها پرداخته و در شب هنگام با تماشای آسمان بی نظیر و رویایی این منطقه تجربه متفاوتی را در سفر توریستی داخلی خود به دست آورند. ستاره هایی که در ساعات دیر وقت شب بسیار نزدیک به نظر می رسند به گونه ای که اگر دست دراز کنید آنها را در مشت خود خواهید گرفت از زیباترین احساسات زندگی تان به شمار می رود. خدمات و امکانات ارائه شده در تور طبیعت گردی کویر مصر در تنوع و کیفیت بسیار مناسبی ارائه شده و این امر سبب جذب مسافران بسیار برای سفر های دسته جمعی شده است.

 

تور کویر مرنجاب چند روزه, تور گردشگری دریاچه الیمالات, تور سفر به جنگل ابر, تور تفریحی ابیانه, تور یک روزه اسالم, تور زمینی باداب سورت, تور تبریز زمینی از تهران, تور تنگه واشي, تور لحظه آخری تهران گردی,تور های یک روزه تهران گردی, تور رامسر یک شب, تور سرعین زمینی از تهران, تورهای یک روزه سرعین, تور طبیعت شمال,تور طبیعت گردی شمال, تور یک روزه شیراز گردی,تور 2 روزه شیراز, تور مسافرتی نمک ابرود,تور مازندران نمک آبرود, تور ماسوله یک روزه,تور ماسوله سه روزه, تور جنگلهای ماسال, قیمت تور ییلاق ماسال, تورهای لرستان گردی, تور مشهد چارتر هوایی, تور کیش قیمت,