در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

تور آبگرم محلات یک تور آب درمانی فرح بخش

جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره تور آبگرم محلات یک تور آب درمانی فرح بخش
  • تصویر شماره تور آبگرم محلات یک تور آب درمانی فرح بخش
  • تصویر شماره تور آبگرم محلات یک تور آب درمانی فرح بخش

تور آبگرم محلات برای افرادی که از درد مفاصل رنج می برند یک درمان مناسب است برای شرکت در تور آبگرم محلات باید به استان مرکزی و شهر اراک سفر نمایید

تور آبگرم محلات یک تور آب درمانی فرح بخش

 

تور آبگرم محلات یکی از تورهای تفریحی درمانی است که اغلب افراد شرکت کننده در آن برای استفاده از خواص درمانی چشمه های آب ثبت نام می نمایند. این چشمه ها در استان مرکزی و شهر اراک قرار گرفته و دارای خواص درمانی بسیاری است. در این مقاله با این منطقه بیشتر آشنا خواهید شد.

تور آبگرم محلات

برای سفر به تور آبگرم محلات لازم است که صبح زود به سمت این منطقه حرکت نمایید. تور یک روزه آبگرم محلات در شهر اراک برگزار می شود و با عبور از چند جاذبه دیدنی و طبیعی آغاز خواهد شد. با توجه به تور انتخابی از مناطق گردشی معینی برای عبور این تور استفاده می شود. اما در صورتی که تور از غار نخجیر عبور نماید شرکت کنندگان در تور با یک اعجاز طبیعی منطقه روبرو خواهند شد. زیبایی وصف ناپذیر غار شما را تا ساعتی مسحور و مشغول خود می نماید. ثبت تصاویر از این غار برای شما یک خاطره فراموش نشدنی خواهد بود.

بعد از عبور از این غار تور به سمت استخرهای آب گرم منطقه رهسپار می شود. آب گرم این چشمه ها از گرمای درونی زمین نشات گرفته و کاملا طبیعی است. بعد از ساعتی شنا و استراحت در این محل بعد از نهار هم از بازارهای محل این شهر بازدید به عمل خواهد آمد.  خرید از بازارهای محلی اراک نیز یک لذت ناب و فراموش نشدنی است. در انتهای روز نیز تور چشمه آب گرم محلات به سمت مبدا حرکت بازگشت می نماید.

 

چشمه های آب گرم یک لذت خاطره انگیز

یکی از معجزات بزرگ طبیعت وجود چشمه های آب گرم فراوان در کشور ایران است. با توجه به خواص درمانی و معجزه آسای آب های این چشمه ها نیز بیشتر شرکت های مسافرتی اقدام به برگزار تورهای مسافرتی و درمانی به این مناطق را می نمایند. میلی تور نیز با توجه به علاقمندی مسافران اقدام به برگزاری  تور آبگرم محلات نموده است. برای شرکت در این تور می توانید به سایت این شرکت مراجعه و از نحوه ثبت نام در این تور اطلاع حاصل نمایید.

توجه نمایید که هزینه استخر و چشمه آبگرم با شرکت کنندگان می باشد. همچنین توجه کنید که وعده غذایی باید توسط تور تقبل شود یا توسط شرکت کنندگان تور. توجه به این نکات برای شما سفری خوب و خوش همراه با خاطرات شیرین را خواهد ساخت.

 

خواص درمانی آبگرم محلات

وجود مواد معدنی شفابخش در آب این چشمه ها شما را از خواص معجزه آسای آن بدون استفاده از هیچ گونه مواد دیگر درمان نموده و اثرات مثبت آن در درمان دردهای عضلانی و مفصلی و همچنین بیماری های پوستی به وضوح قابل مشاهده است. برای شرکت در تور آبگرم محلات لازم است که شرکت کنندگان برای خود لوازم شنا، عینک و کلاه، کوله یک روزه، کفش مناسب پیاده روی، حوله، لباس گرم، یک وعده غذای سبک و.. به همراه داشته باشند. فاصله این چشمه ها تا شهر تهران حدود 3 ساعت است. البته بسته به نوع شهر مبدا حرکت هزینه تور متفاوت است.

تصویر 3

تورهایی که به مقصد این چشمه برگزار می شود عبارتند از:

برای شرکت و آگاهی از نحوه ثبت نام و اطلاع از لوازم همراه کافی است تماس بگیرید.

 

 

 

تور 2 روزه کویر مرنجاب, تور یک روزه دریاچه الیمالات, تور گردشگری جنگل ابر شاهرود, تور طبیعت گردی جنگل ابر, قیمت تور کاشان ابیانه, تور اسالم و خلخال, تور دو روزه باداب سورت, تور 5 روزه تبریز, تور ارزان قیمت تنگه واشی, قیمت تور های تنگه واشی, تور تهران گردی از تهران, تور رامسر هوایی, تور 3 روزه رامسر, تور سرعین با قطار, تور شمال گردی,تور شمال با اتوبوس, تور شمال یک هفته, تور شیراز لحظه آخری,تور شیراز هوایی, تور نمک آبرود از کرج,تور نمک آبرود یک روزه, تور ماسوله با قطار, تور یک هفته ماسال,هزینه تور ماسال,