در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

راهنمای یک سفر برای استفاده از تور جنگل ابر شاهرود

جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره راهنمای یک سفر برای استفاده از تور جنگل ابر شاهرود
  • تصویر شماره راهنمای یک سفر برای استفاده از تور جنگل ابر شاهرود

تور جنگل ابر می تواند از بهترین سفرها برای شما باشد. به طور قطعی، استفاده از تور جنگل ابر مخصوصا اگر به همراه دوستان باشد برای شما خاطره خوبی خواهد ساخت.

راهنمای یک سفر برای استفاده از تور جنگل ابر شاهرود

 

در این متن قصد بررسی تور جنگل ابر را داریم، ایران، کشوری نسبتا پهناور در جنوب غربی آسیا می باشد که در آن طبیعت های بکرو بی نظیری به چشم می خورد. یکی از این مکان ها جنگل ابر می باشد. این جنگل از قدیمی ترین و زیباترین جنگل های هیرکانی می باشد و گونه های گیاهی و جانوری نادری در آن یافت می شود. این جنگل، به دلیل اینکه معمولا اطراف آن را اقیانوسی از ابر فرا گرفته، به این نام شهرت یافته است؛ همچنین در این جنگل ابرها بسیار نزدیک به درختان هستند و منظره چشمگیری از این جنگل را ایجاد کرده اند. یکی از تفریحات بسیار دل انگیز برای شما می تواند رفتن به تور جنگل ابر سمنان باشد. همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این جنگل به دست آورید.

تور جنگل ابر و ویژگی های آن

یکی از محبوب ترین سفرهای ممکن در ایران، رفتن به جنگل ابر است. تورهای مسافربری جنگل ابر در مدت زمان های متفاوتی، در سایت های مختلف معرفی تورهای مسافربری خود را به این مقصد انجام می دهند. تور یک روزه جنگل ابر یا تور جنگل ابر 2 روزه و یا حتی تور سه روزه جنگل ابر از جمله اینها هستند. اگر شما فرصت زیادی برای سفر کردن ندارید، می توانید تور ۱ روزه جنگل ابر را انتخاب کنید تا در مدت زمان مختصری یک سفر خوب را تجربه کنید و از دیدن این جنگل لذت ببرید.

تصویر 1

 تور جنگل ابر و خصوصیت های منحصر به فرد آن

همانطور که پیش از این به شما توضیح دادیم، جنگل ابر از مهمترین و زیباترین جنگل های ایران است. این جنگل که به علت نزدیکی ابرها به سطح درختان آن همواره حالت مه آلود دارد، در فهرست میراث طبیعی ایران و جزو مناطق چهارگانه سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد و در آن گونه های گیاهی خاصی مثل توسکا، گلابی وحشی، کاج جنگلی و دیگر گیاهان کاشت می شود. اگر شما قصد رفتن به این جنگل را دارید باید از تور سافاری جنگل ابر استفاده کنید تا بتوانید هم از تور جنگل ابر استفاده کنید و از زیبایی های این جنگل لذت ببرید، و هم از گونه های گیاهی و جانوری خاصی که در این جنگل وجود دارد حفاظت کنید.

تصویر 2

نکاتی درباره سفر به جنگل ابر

جنگل ابر، از جنگل هایی است که میزان اهمیت بسیار بالایی را در میان جنگل های کشور عزیزمان ایران کسب کرده است. این میزان از اهمیت به دلیل داشتن گونه های جانوری و گیاهی کمیاب و همچنین زیبایی های ویژه ای که فقط مختص همین جنگل است، درآن وجود دارد. اگر شما می خواهید یک سفر کوتاه و خاطره انگیز را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که تور یک روزه جنگل ابر شاهرود را از دست ندهید. با تشکر از شما که تا این لحظه ما را همراهی کردید.

 

تور کویر مرنجاب کرج, تور الیمالات محمودآباد, تور جنگل ابر 1 روزه, تور 2 روزه جنگل ابر, تور ابیانه 2 روزه, تور یک روزه ی ابیانه, تور اسالم خلخال, تور چشمه های رنگی باداب سورت, تورهای یکروزه تبریز گردی, تور یک روزه تنگه واشی ارزان, تور تهران گردی جمعه ها,تور تهرانگردی چند روزه, خرید تور رامسر,تور رامسر دو روزه, تور سرعین در کرج,تور سرعین دو روزه, تور شمال راه آهن,تور ریلی شمال,تور روستاهای شمال, تور شیراز قیمت مناسب,تور شیراز گردی ارزان, تور نمک آبرود زمینی,تور شمال نمک ابرود, تور ماسوله چند روزه, قیمت تور زمینی ماسال,تور سفر ماسال, تور ریلی لرستان,تور لرستان یک روزه,