در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

رزرو اینترنتی تور جنگل ابر شاهرود و سمنان

جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره رزرو اینترنتی تور جنگل ابر شاهرود و سمنان
  • تصویر شماره رزرو اینترنتی تور جنگل ابر شاهرود و سمنان

تور جنگل ابر یکی از تورهای تفریحی و مهیج محسوب می شود که دارای ویژگی های خاصی است. تور جنگل ابر را برای ایام عید نوروز می توانید رزرو کنید.

رزرو اینترنتی تور جنگل ابر شاهرود و سمنان

 

تور جنگل ابر را می توان برای سفرهای یک، دو و همچنین سه روزه خود رزرو نمود. این تور برای ایام هفته و روزهای تعطیل برنامه ریزی شده است و از امکانات رفاهی مشخصی برخوردار می باشد. در این جنگل شما پدیده جالبی را به نظاره خواهید نشست در صورتی که به رزرو تور آن اقدام کنید.

تور تفریحی جنگل ابر

برخی از تورهای تفریحی برای مسافران فرصتی محسوب می شوند تا بتوانند به مناطق دیدنی مراجعه کنند که شاید تا به حال با نام آنها مواجه نشده بودند. تور سافاری جنگل ابر یکی از این تورها محسوب می شود که گردشگران می توانند به مناطق دیدنی آن سفر کرده و اطلاعات بیشتری در رابطه با این جنگل کسب کنند.

این تور دارای امکانات مختلفی است که قبل از رزرو می توانید در رابطه با آن از کارشناسان مربوطه اطلاعات کافی کسب کنید. این جنگل که مابین استان های سمنان و شاهرود قرار گرفته است از آب و هوایی بی نظیر برخوردار است که تنها با رزرو تور جنگل ابر سمنان می توانید از آن بهره مند شوید. تور تفریحی جنگل ابر را می توان برای سفرهای چند روزه رزرو کنید که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

 

سفرهای چند روزه با تور جنگل ابر سمنان

در بخش قبلی به تور جنگل ابر به عنوان یکی از تورهای مسافرتی پرطرفدار اشاره شد. این تور بر اساس برنامه مشخصی در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال با رزرو این تور می توانید سفر چند روزه را به این منطقه تجربه کنید. تور سه روزه جنگل ابر و تور جنگل ابر 2 روزه دو مورد از آنها محسوب می شوند.

در کنار این تورها نباید از تور ۱ روزه جنگل ابر نیز غافل شد که برای روزهای آخر هفته فرصت مناسبی محسوب می شود. با رزرو هر کدام از این تورها می توانید از مکان های بکر و طبیعی این منطقه دیدن کرده و لذت ببرید. در ادامه بیشتر به معرفی جنگل ابر خواهیم پرداخت تا راحت تر به رزرو تور یک روزه جنگل ابر اقدام نمایید.

 

تور یک روزه جنگل ابر شاهرود

سفر با تور جنگل ابر شاهرود از هیجان خاصی برخوردار است چرا که می توان از طریق این تور تجربه سفر به دامنه های البرز را کسب نمود. این جنگل از تاریخچه قدیمی برخوردار است و جزء جنگل های کهن کشورمان شناخته می شود. برای رفتن به این جنگل ابتدا باید به سمنان و سپس شاهرود سفر کنید. گونه های مختلف گیاهی این جنگل دارای عمر 1000 ساله می باشند و از گیاهان نادر محسوب می گردند. بناهای تاریخی متعددی در اطراف این جنگل وجود دارند که می توان به مقبره بایزید بسطامی و همچنین برج کاشانه بسطام اشاره کرد. با رزرو تور تفریحی جنگل ابر می توانید از این مکان ها نیز دیدن کنید.

 

 

تور طبیعت گردی کویر مرنجاب, تور یک روزه دریاچه الیمالات, تور جنگل ابر دو روزه, تور روستای ابیانه, تور یک روزه اسالم به خلخال, تور داخلی باداب سورت, تور یکروزه تبریز گردی, راهنمای تور تنگه واشی, تور تهران گردی در عید,تور تهران گردی در ایام نوروز, تور مسافرتی در رامسر,تور رامسر رودسر, تورهای داخلی سرعین,تور گردشگری داخلی سرعین, تورهای شمال سه روزه, تور لاکچری شیراز,تور شیراز یک هفته, قیمت تور شمال نمک آبرود,قیمت تور نمک آبرود, تور ماسوله حرکت از کرج, تورهای داخلی ماسال,تور روزه ماسال, تور سه روزه لرستان,تور 2 روزه لرستان, تور مسافرتی چارتر مشهد, تور کیش لاکچری, تور کیش لوکس,