در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار گرفتن آگهی خود ابتدا ثبت نام نمایید

میلی تور

تور جنگل ابر شاهرود با میلی تور

جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ مقالات تورهای گردشگری
  • تصویر شماره تور جنگل ابر شاهرود با میلی تور
  • تصویر شماره تور جنگل ابر شاهرود با میلی تور

در این مقاله به بررسی جاذبه های جنگل ابر می پردازیم که با تور جنگل ابر شاهرود از آن ها بازدید می کنید. چگونگی رزرو تور جنگل ابر شاهرود نیز آورده شده است.

تور جنگل ابر شاهرود با میلی تور

 

آیا به جنگل گردی علاقه دارید؟ شمایی که به جنگل گردی علاقه دارید آیا نام جنگل ابر را شنیده اید؟ تور جنگل ابر شاهرود تمامی جاذبه های این جنگل را شامل حال شمای بازدید کننده خواهد کرد . در ادامه به بررسی ویژگی های شگفت انگیز این جنگل خواهیم پرداخت و چگونگی رزرو تور جنگل ابر شاهرود خواهیم پرداخت.

جنگل ابر کجاست؟

جنگل ابر در استان شمالی سمنان و در شهرستان شاهرود واقع شده است . این جنگل نمودی از یک جنگل هیرکانی است که هر بازدید کننده ای را به حیرت می آورد. جنگل هیرکانی به نوعی از جنگل گفته می شود که دارای پوشش گیاهی و جانوری مختلط است. جنگل ابر شاهرود علاوه بر تجربه ی قدم زدن بر روی ابر ها شما را مهمان انواع بسیار مختلفی از گونه های جانوری و گیاهی می کند . وقتی که بر فراز این جنگل قرار بگیرید دریایی از ابر های سفید را خواهید که آسمان این جنگل 35 هزار هکتاری را احاطه کرده اند. این جنگل فوق العاده زیبا در رده جاذبه های طبیعی به رسمیت شناخته شده است و تحت حفاظت سازمان محیط  زیست است .با تور به جنگل ابر می توانید شاهد این بهشت باشید. جنگل ابر چنان زیباست که با قدم زدن در آن و لمس درختان گویی به نظر خواهد آمد که در تکه ای از بهشت هستید. بازدید از جنگل ها ریسک و خطر های خاص خود را دارد ولی در شرایطی که به تنهایی و یا بدون کسب اطلاعات از منطقه اقدام به بازدید از جنگل کرده اید. پیشنهاد می شود تمامی این مشکلات و دردسر ها را پشت سر بگذارید  و تور جنگل ابر شاهرود میلی تور را انتخاب کنید.

 

جاذبه های داخل جنگل ابر

در تور داخلی جنگل ابر در کنار لذت بردن از درختان و سرسبزی جنگل می توانید در کنار آبشار ها و چشمه های بیشماری در دل جنگل وجود دارد خستگی در کنید ، لحظاتی نشسته و همراه با صدای شر شر آب از مناظر اطراف لذت ببرید. جنگل ابر دو عدد آبشار مشهور به نام های آبشار شرشر و آبشار آلوچال دارد که حتما در جنگل گردی جنگل ابر از آنها نیز بازدید کنید. از معروف ترین چشمه ها در این جنگل چشمه قطری و چشمه ی ترش است. آب چشمه ها سبک بوده و باعث رفع خستگی در عزیزان گردشگر می شود. بهترین تور جنگل ابر ، تور تفریحی جنگل ابر موسسه میلی تور است. در موسسه میلی تور، تور جنگل ابر تخفیف ویژه ای را شامل حال عزیزانی می کند که این تور را برای سفر خود انتخاب کرده اند.

 

نکته ای مهم در باب رزرو تور جنگل ابر شاهرود

جنگل ها از سری جاذبه هایی هستند که مسیر ها پیچ در پیچ و هم شکل دارند و احتمال گم شدن را افزایش می دهند . توصیه می شود که به تنهایی و تنها با استناد به دستگاه های جی پی اس اقدام به جنگل گردی و جنگل نوردی نکنید. موسسه میلی تور با برگذاری تور جنگل ابر علاوه بر اینکه تمامی مشکلات سفر را به جان میخرد این تور را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار گردشگران می گذارد. تور سفر به جنگل ابر مزایای بسیاری را شامل حال شما می کند و در تور جنگل ابر 1 روزه بسیاری از جاذبه های داخل جنگل را به شما نشان خواهد داد. جهت تهیه و خرید تور جنگل ابر بهترین سایت را انتخاب کرده اید. با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و بعد از کسب اطلاعات تصمیم به رزرو تور جنگل ابر دو روزه و یا یک روزه کنید .

و سخن آخر

 از سری تجهیزاتی که برای بازدید از جنگل ابر برای شرکت در تور جنگل ابر شاهرود  بسیار مهم است بارانی و یا پانجو است زیرا همانطور که میدانید احتمال بارش در جنگل بسیار زیاد است . عدم داشتن بارانی باعث می شود در برابر خیس شوید که خیس شدن باعث می شود دمای بدن شما کاهش بیابد و در نتیجه سفر به کام شما زهر شود. در تور برای جنگل ابر این گزینه را فراموش نکنید.

 

 

تور کویر مرنجاب 1 روزه, تور 1 روزه دریاچه الیمالات, خرید تور جنگل ابر, تور گردشگری در ابیانه, تور پیاده روی اسالم به خلخال, تور دو روزه باداب سورت, تور یکروزه تبریز, تور تنگه واشی 2روزه, تور تهران گردی در ایام عید,تور زمینی تهران گردی, تور رامسر یک روزه,تور رامسر سه روزه, تور در سرعین,تور سرعین سه روزه, تور سفر شمال,تور سیاحتی شمال,تور سفر به شمال, تور شیراز یک روزه,